דילוג לתוכן העיקרי
תפריט
נושאים

קמפיינים

מתנגדים להעברה בכפייה

זה לא תיאורטי וזה קורה עכשיו, כל יום, בכל רחבי הגדה המערבית: ישראל מנסה לגרש אלפי פלסטינים הגרים בכמאתיים קהילות פלסטיניות בשטח C שבגדה ומתפרנסות מרעיית צאן ומחקלאות.

עזה שלי

הצצה מרתקת לחייהם של תושבי הרצועה - בלוג וידיאו של חא׳לד אל-עזאייזה, תחקירן שטח של בצלם בעזה.

בטן אל-הווא - שכונה על הכוונת

בשכונת בטן אל-הווא שבלב סילוואן מתנהל מהלך הגירוש הגדול ביותר של השנים האחרונות במזרח ירושלים, בסיועם ובתמיכתם של הממשלה ובתי המשפט. לחצו על הדמויות והיכנסו לסיפור של השכונה.

שנה ל״צוק איתן״

לפני שנה בדיוק החלו ההפצצות על עזה. עבור מאות אלפי בני אדם ברצועה הסיוט של הקיץ שעבר הפך למציאות מתמשכת. גם לאחר תום הלחימה המשיך בצלם להביא את סיפוריהם של תושבי עזה, המתמודדים עם תוצאותיה עד היום.

משפחות שהופצצו בתוך ביתן

במהלך הלחימה ברצועת עזה הופצצו עשרות בתים על יושביהם. בתרשים שלפניכם מוצגים פרטיהם של בני משפחה שנהרגו ב-72 הפצצות והפגזות על בתיהן. (נתונים ראשוניים).

נשים עובדות בעזה

לרגל יום האישה הציג בצלם את סיפוריהן של שלוש נשים המנסות לשרוד בתנאים הבלתי אפשריים כמעט של הכלכלה העזתית ולפרנס את משפחותיהן.

יומולדת לא שמח - 48 שנה לכיבוש

48 שנים חלפו מ-1967. דורות של שליטה על עם אחר תוך רמיסת זכויותיו בכל תחומי החיים, מצב קבוע שאין בו שום דבר זמני. ה"זמניות" הזו לא תוכל להימשך לנצח, אבל ממשלת ישראל לא מאמינה שיש לסיים את הכיבוש. אנחנו כן.
הצטרפו אלינו.