דילוג לתוכן העיקרי

חיילים משתלטים על מכונית פלסטינית כדי שתשמש להם מגן, חברון, 16 בפברואר 2018​

ביום שישי, ה-16.2.18, התקיימה בחברון התהלוכה השנתית בחברון לציון הטבח במערת המכפלה. האני אל-ג'עברי, תושב העיר, חזר אותה שעה במכוניתו מתפילת יום השישי יחד עם ארבעת בניו, בני ארבע עד 13. חי...
לקריאת המאמר המלא בחזרה לדף הסרטון

חיילים משתלטים על מכונית פלסטינית כדי שתשמש להם מגן, חברון, 16 בפברואר 2018​

ביום שישי, ה-16.2.18, התקיימה בחברון התהלוכה השנתית בחברון לציון הטבח במערת המכפלה. האני אל-ג'עברי, תושב העיר, חזר אותה שעה במכוניתו מתפילת יום השישי יחד עם ארבעת בניו, בני ארבע עד 13. חיילים כפו על אל-ג'עברי להיכנס לרחוב א-שלאלה, שם התנהלו עימותים בין הצבא לצעירים, ולהעמיד את המכונית באמצע הרחוב כדי שתשמש להם מגן. לאחר מכן דרשו החיילים מאל-ג'עברי את מפתחות המכונית וכשהתנגד לקחו אותם בכוח. החיילים הורו לאל-ג'עברי ולילדיו לצאת מהמכונית. אל-ג'עברי לקח את ילדיו למכולת סמוכה ואז שב למקום ועמד ליד מכוניתו עד שנפסק יידוי האבנים. האירוע תועד בווידיאו על-ידי ג׳מאל אבו סעיפאן.
עיסאם אל-ג'עברי, בן 13, סיפר בעדות שמסר לתחקירן בצלם מוסא אבו השהש: החיילים צעקו על אבא שלי שיתקדם עם האוטו ברחוב א-שלאלה. אחי הקטן סוהייב, בן ארבע, בכה. הוא היה מפוחד מאוד. גם אני פחדתי שאבנים ייפגעו באוטו. פחדתי גם שהחיילים יפגעו באבא שלי, שהיה מאוד מודאג ולחוץ. אבא הכניס אותנו למכולת ברחוב א-שלאלה וביקש מבעל החנות לשמור עלינו עד שהוא חוזר. נשארנו בחנות חצי שעה בערך. כל הזמן פחדתי שיקרה משהו לאבא שלי.

מיקום

מדיה בנושא

סרטונים אחרונים