דילוג לתוכן העיקרי
תפריט
מהשטח
נושאים

נתונים

פלסטינים שנהרגו במסגרת התנקשות ברצועת עזה, לאחר מבצע "עופרת יצוקה"

 • 2019

  • נובמבר

   • אסמאא מוחמד חסן אבו אל-עטא

    בת 38, תושבת עזה, נהרגה ב-12.11.2019 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם בעלה בהפצצת ביתם. בתקיפה נהרג בעלה, בכיר בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי ונפצעו ארבעה מילדיהם, בהם שתי קטינות, ושלושה אנשים נוספים.

   • בהאא סלים חסן אבו אל-עטא

    בן 41, תושב עזה, נהרג ב-12.11.2019 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג יחד עם אשתו בהפצצת ביתם. בהפצצה נפצעו ארבעה מילדיו, בהם שתי קטינות, ושלושה אנשים נוספים.

  • מאי

   • חאמד אחמד עבד אל-ח'ודרי

    בן 33, תושב עזה, נהרג ב-05.05.2019 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכוניתו במזרח העיר עזה.

 • 2014

  • אוגוסט

   • מוחמד טלעת זכי אל-ר'ול

    בן 30, תושב עזה, נהרג ב-24.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג כשעבר במכוניתו ליד אצטדיון פלסטין בשכונת א-נסר.

   • עבד אל-פתאח חוסיין אל-עבד אבו סלימה

    בן 72, תושב רפיח, נפצע ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות, ומת ב-10.09.2014. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נפצע בביתו בהפצצת בית משפחת כולאב הסמוך. בנוסף נהרגו בבית משפחת כולאב ארבעה מבני המשפחה ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס. בבניין סמוך נהרגו שלושה מבני משפחת יונס ובבניין סמוך נוסף נהרגה אישה ממשפחת עייטה.

   • מוחמד איבראהים סלאח אבו שמאלה

    בן 40, תושב רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בבית משפחת כולאב יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של חמאס שנהרגו גם הם. כמו כן נהרגו ארבעה מבני משפחת כולאב, ובבתים הסמוכים שלושה מבני משפחת יונס, ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע בבניין סמוך ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • ראאיד סובחי אחמד אל-עטאר

    בן 40, תושב מ.פ. יבנה, מחוז רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בבית משפחת כולאב יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של חמאס שנהרגו גם הם. כמו כן נהרגו ארבעה מבני משפחת כולאב, ובבתים הסמוכים שלושה מבני משפחת יונס, ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע בבניין סמוך ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • מוחמד חמדאן מוחמד ברהום

    בן 45, תושב מ.פ. יבנה, מחוז רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בבית משפחת כולאב יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של חמאס שנהרגו גם הם. כמו כן נהרגו ארבעה מבני משפחת כולאב, ובבתים הסמוכים שלושה מבני משפחת יונס, ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע בבניין סמוך ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • אמאל איבראהים אחמד יונס

    בת 53, תושבת רפיח, נהרגה ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה יחד בעלה ונכדתה בהפצצת בית משפחת כולאב הסמוך. בנוסף נהרגו בבית משפחת כולאב ארבעה מבני המשפחה ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, ובבניין סמוך נהרגה אישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע בבניין סמוך ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • חסן חוסיין איעבייאן יונס

    בן 79, תושב רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד עם אשתו ונכדתו בהפצצת בית משפחת כולאב הסמוך. בנוסף נהרגו בבית משפחת כולאב ארבעה מבני המשפחה ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, ובבניין סמוך נהרגה אישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע בבניין סמוך ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • סיבא ראמי חסן יונס

    בת 4, תושבת רפיח, נהרגה ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בבביתה יחד עם סבה וסבתה בהפצצת בית משפחת כולאב הסמוך. בנוסף נהרגו בבית משפחת כולאב ארבעה מבני המשפחה ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, ובבניין סמוך נהרגה אישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע בבניין סמוך ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • אחמד נאסר חוסיין כולאב

    בן 17, תושב רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אמו ושני אחיו ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס בהפצצת ביתו. בנוסף נהרגו בבניינים סמוכים שלושה מבני משפחת יונס ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • יוסף נאסר חוסיין כולאב

    בן 15, תושב רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אמו ושני אחיו ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס בהפצצת ביתו. בנוסף נהרגו בבניינים סמוכים שלושה מבני משפחת יונס ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • נזירה רמדאן איסמאעיל כולאב

    בת 41, תושבת רפיח, נהרגה ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם שלושה מבניה ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס בהפצצת ביתה. בנוסף נהרגו בבניינים סמוכים שלושה מבני משפחת יונס ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • עבדאללה נאסר חוסיין כולאב

    בן 10, תושב רפיח, נהרג ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אמו ושני אחיו ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס בהפצצת ביתו. בנוסף נהרגו בבניינים סמוכים שלושה מבני משפחת יונס ואישה ממשפחת עייטה. אדם ממשפחת אבו סלימה נפצע ומת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • עאאישה איסמאעיל חסן עטייה

    בת 63, תושבת רפיח, נהרגה ב-21.08.2014 ברפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה בהפצצת בית משפחת כולאב הסמוך. בנוסף נהרגו בבית משפחת כולאב ארבעה מבני המשפחה ושלושה פעילים בזרוע הצבאית של חמאס. בבניין סמוך נהרגו שלושה מבני משפחת יונס ובבניין סמוך נוסף נפצע אדם ממשפחת אבו סלימה שמת בשלב מאוחר יותר מפצעיו.

   • וידאד מוסטפא חרב א-דייף

    בת 27, תושבת עזה, נהרגה ב-19.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: אשתו של מוחמד א-דייף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס. נהרגה יחד עם בתה בת השנתיים ובנה בן השבעה חודשים בביתם בשכונת א-שיח' רדוואן בעיר עזה. בתקיפה נהרגו גם שלושה שכנים ממשפחת א-דלו, אחד מהם קטין ואחד מהם היה פעיל בזרוע הצבאית של חמאס.

   • סארה מוחמד דיאב א-דייף

    בת שנתיים, תושבת עזה, נהרגה ב-19.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: בתו הפעוטה של מוחמד א-דייף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס. נהרגה יחד עם אמה ואחיה בן השבעה חודשים בביתם בשכונת א-שיח' רדוואן בעיר עזה. בתקיפה נהרגו גם שלושה שכנים ממשפחת א-דלו, אחד מהם קטין ואחד מהם היה פעיל בזרוע הצבאית של חמאס.

   • עלי מוחמד דיאב א-דייף

    בן פחות משנה, תושב עזה, נהרג ב-19.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: בן שבעה חודשים. בנו התינוק של מוחמד א-דייף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס. נהרג יחד עם אמו ואחותו בת השנתיים בביתם בשכונת א-שיח' רדוואן בעיר עזה. באירוע נהרגו גם שלושה שכנים ממשפחת א-דלו, אחד קטין ואחד מהם היה פעיל בזרוע הצבאית של חמאס.

   • אחמד רבאח שיחתה א-דלו

    בן 19, תושב עזה, נהרג ב-19.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אמו ואחיו הקטין בדירתם בבניין שבו גר גם מוחמד א-דייף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס, בשכונת א-שיח' רדוואן בעיר עזה. בתקיפה נהרגו גם אשתו של א-דייף ושני ילדיהם, בת שנתיים ובן שבעה חודשים.

   • ופאא חוסיין אחמד א-דלו

    בת 48, תושבת עזה, נהרגה ב-19.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם שניים מבניה, אחד מהם קטין והשני פעיל בזרוע הצבאית של חמאס, בדירתם בבניין שבו גר גם מוחמד א-דייף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס, בשכונת א-שיח' רדוואן בעיר עזה. בתקיפה נהרגו גם אשתו של א-דייף ושני ילדיהם, בת שנתיים ובן שבעה חודשים.

   • מוסטפא רבאח שיחתה א-דלו

    בן 13, תושב עזה, נהרג ב-19.08.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אמו ואחיו, שהיה פעיל בזרוע הצבאית של חמאס, בדירתם בבניין שבו גר גם מוחמד א-דייף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס, בשכונת א-שיח' רדוואן בעיר עזה. במתקפה נהרגו גם אשתו של א-דייף ושני ילדיהם, בת שנתיים ובן שבעה חודשים.

   • פרג' חוסיין ח'מיס אבו רביע

    בן 45, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-10.08.2014 בבית לאהייא, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בביתו.

   • איבתיסאם איבראהים מוחמד אל-בכרי

    בת 37, תושבת מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרגה ב-04.08.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם חמישה מבני משפחתה בביתם.

   • אסיל מוחמד כאמל אל-בכרי

    בת 7, תושבת מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרגה ב-04.08.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם חמישה מבני משפחתה בביתם.

   • אסמאא מוחמד כמאל אל-בכרי

    בת פחות משנה, תושבת מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרגה ב-04.08.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: בת שלושה חודשים. נהרגה יחד עם חמישה מבני משפחתה בביתם.

   • כמאל אחמד כמאל אל-בכרי

    בן 3, תושב מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרג ב-04.08.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם חמישה מבני משפחתו בביתם.

   • רמדאן כמאל אחמד אל-בכרי

    בן 33, תושב מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרג ב-04.08.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם חמישה מבני משפחתו בביתם.

   • איבראהים מוחמד אל-עאיידי אל-משהראווי

    בן 30, תושב עזה, נהרג ב-04.08.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג בבית משפחת אל-בכרי, יחד עם חמישה מבני המשפחה.

   • אחמד מוחמד עבד אל-כרים אבו ניג'ם

    בן 17, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד סבו, אביו, שניים מאחיו ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא בתקיפה ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • בילאל מוחמד עבד אל-כרים אבו ניג'ם

    בן 26, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד סבו, אביו, שניים מאחיו ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא בתקיפה ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • מוחמד מוחמד עבד אל-כרים אבו ניג'ם

    בן 20, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד סבו, אביו, שניים מאחיו ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא בתקיפה ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • מוחמד עבד אל-כרים מוחמד אבו ניג'ם

    בן 54, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד עם אביו, שלושה מבניו ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא בתקיפה ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • עבד אל-כרים מוחמד עווד אבו ניג'ם

    בן 92, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד עם בנו, שלושה מנכדיו ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא בתקיפה ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • עבד א-נאסר עבד אל-ח'אלק איבראהים אל-עג'ורי

    בן 26, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם פעיל נוסף בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי בבית משפחת ניג'ם שבו נהרגו גם חמישה מבני המשפחה, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • דניאל כאמל מוחמד מנסור

    בן 41, תושב מ.פ. רפיח, נהרג ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם פעיל נוסף בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי בבית משפחת ניג'ם שבו נהרגו גם חמישה מבני המשפחה, כשהבית קרס על יושביו. הבית הסמוך נפגע גם הוא ונהרגו בו שלוש בנות משפחה.

   • סוהא חאמד עבד אל-כרים ניג'ם אל-מסרי

    בת 29, תושבת מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה יחד עם בתה וקרובת משפחה שמצאה בביתם מחסה בהפצצת בית משפחת ניג'ם הסמוך, שבו נהרגו חמישה בני משפחה ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסאלמי.

   • רר'ד מוחמד סעדי ניג'ם אל-מסרי

    בת 3, תושבת מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה יחד עם אמה וקרובת משפחה שמצאה בביתם מחסה בהפצצת בית משפחת ניג'ם הסמוך, שבו נהרגו חמישה בני משפחה ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסאלמי.

   • שיימאא ואאיל מחמוד קאסם

    בת 14, תושבת מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-03.08.2014 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם שתיים מבנות משפחתה שבביתן מצאה מחסה בהפצצת בית משפחת ניג'ם הסמוך, שבו נהרגו חמישה בני משפחה ושני פעילים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסאלמי.

  • יולי

   • האדי סלאח א-דין אחמד אבו חסנין

    בן 12, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-25.07.2014 בא-שאבורה מ.פ, מחוז רפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אחיו ואביו בביתם. האב היה פעיל במערך ההסברה הקרבית של הג'יהאד האיסלאמי.

   • סלאח א-דין אחמד איבראהים אבו חסנין

    בן 47, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-25.07.2014 בא-שאבורה מ.פ, מחוז רפיח, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: פעיל במערך ההסברה הקרבית של הג'יהאד האיסלאמי. נהרג יחד עם שניים מבניו בביתם.

   • עבד אל-עזיז סלאח א-דין אחמד אבו חסנין

    בן 14, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-25.07.2014 בא-שאבורה מ.פ, מחוז רפיח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אחיו ואביו בביתם. האב היה פעיל במערך ההסברה הקרבית של הג'יהאד האיסלאמי.

   • שעבאן סולימאן א-דחדוח

    בן 35, נהרג ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. על פי הודעת הצבא הוא היה היעד לתקיפה.

   • איבראהים דיב אחמד אל-כילאני

    בן 52, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • אליאס איבראהים דיב אל-כילאני

    בן 3, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • יאסין איבראהים דיב אל-כילאני

    בן 9, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • יאסר איבראהים דיב אל-כילאני

    בן 7, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • סאווסן איבראהים דיב אל-כילאני

    בת 10, תושבת בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • רים איבראהים דיב אל-כילאני

    בת 11, תושבת בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • תר'ריד שעבאן מוחמד אל-כילאני

    בת 44, תושבת עזה, נהרגה ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • אינאס שעבאן מוחמד דירבאס

    בת 30, תושבת עזה, נהרגה ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • מחמוד שעבאן מוחמד דירבאס

    בן 37, תושב עזה, נהרג ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • סורה שעבאן מוחמד דירבאס

    בת 41, תושבת עזה, נהרגה ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • עאידה שעבאן מוחמד דירבאס

    בת 47, תושבת עזה, נהרגה ב-21.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה יחד עם עשרה אנשים מהמשפחות כילאני ודירבאס בתקיפת בניין המשרדים א-סלאם שבו מצאו מחסה. בנוסף נהרג בהתקפה שעבאן א-דחדוח, פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, שהיה בבניין ועל פי הודעת הצבא היה היעד לתקיפה.

   • ראתב סובחי יוסף א-סייפי

    בן 22, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, שארבעה מהם היו גם הם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • נידאל מוחמד איבראהים אל-מלש

    בן 22, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, שארבעה מהם היו גם הם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • ר'סאן אחמד מחמוד אל-מסרי

    בן 25, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, שארבעה מהם היו גם הם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • מוחמד ח'ליל סאלם דיב

    בן 33, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, שארבעה מהם היו גם הם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • ריפעת יוסף שעבאן עאמר

    בן 35, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, שארבעה מהם היו גם הם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • סולימאן סעיד יונס עבייד

    בן 58, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, חמישה מהם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • עזמי מחמוד טהא עבייד

    בן 50, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, חמישה מהם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • מוסטפא מחמוד טהא ענאיה

    בן 60, תושב עזה, נהרג ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שבעה אנשים נוספים, חמישה מהם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישבו בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן. אדם נוסף נפצע בתקיפה ומת מפצעיו לאחר כשבועיים.

   • חוסאם עבד א-לטיף עבד א-לטיף ראדי

    בן 42, תושב עזה, נפצע ב-12.07.2014 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות, ומת ב-25.07.2014. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נפצע בתקיפה שבה נהרגו שמונה אנשים נוספים, חמישה מהם פעילים בזרוע הצבאית של חמאס, כשישב בכניסה לבניין בשכונת א-שיח' רדוואן.

   • עודיי רפיק סעיד א-סולטאן

    בן 21, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-10.07.2014 בג'באליא, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג כשהסיע במכונית שני אנשים נוספים, אחד מהם פעיל בזרוע הצבאית של הג'יאהד האיסלאמי. בהודעת דובר צה"ל צוין כי שלושת נוסעי המכונית היו יעד להתנקשות. אולם, תחקיר בצלם העלה כי אחד האנשים שהוזכרו בהודעה (עלאא' עבד א-נבי) כלל לא היה במכונית וכי א-סולטאן, כמו גם בעלושה, היו אזרחים שלא השתתפו בלחימה.

   • בהאא מוחמד זכריא אבו א-ליל

    בן 37, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-10.07.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי כשנסעו במכונית ברחוב א-נפק.

   • עמאר סעיד סלאמה אל-פיומי

    בן 39, תושב עזה, נהרג ב-10.07.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי כשנסעו במכונית ברחוב א-נפק.

   • חאזם איבראהים מחמוד בעלושה

    בן 33, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-10.07.2014 בג'באליא, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג כשנסע במכונית יחד עם שני אנשים נוספים, אחד מהם פעיל בזרוע הצבאית של הג'יאהד האיסלאמי. בהודעת דובר צה"ל צוין כי שלושת נוסעי המכונית היו יעד להתנקשות. אולם, תחקיר בצלם העלה כי אחד האנשים שהוזכרו בהודעה (עלאא' עבד א-נבי) כלל לא היה במכונית וכי בעלושה, כמו-גם א-סולטאן, שנהג במכונית, היו אזרחים שלא השתתפו בלחימה.

   • מחמוד טליע סעדי ולוד

    בן 26, נהרג ב-10.07.2014 בג'באליא, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג כשנסע במכונית יחד עם שני אנשים נוספים. בהודעת דובר צה"ל צוין כי שלושת נוסעי המכונית היו יעד להתנקשות. אולם, תחקיר בצלם העלה כי אחד האנשים שהוזכרו בהודעה (עלאא' עבד א-נבי) כלל לא היה במכונית וכי בעלושה, כמו-גם א-סולטאן, שנהג במכונית, היו אזרחים שלא השתתפו בלחימה.

   • סאלם חסן עלי קנדיל

    בן 31, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-10.07.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי כשנסעו במכונית ברחוב א-נפק.

   • ח'דר חוסיין איבראהים אל-בשליקי

    בן 45, תושב עזה, נהרג ב-08.07.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של חמאס כשנסעו במכונית.

   • איבראהים מוחמד אחמד חמד

    בן 35, תושב בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרג ב-08.07.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד עם חמישה מבני משפחתו במהלך התנקשות בחייו של אחיו חאפז חמד. עוד על האירוע

   • דינא מהדי מוחמד חמד

    בת 21, תושבת בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-08.07.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה יחד עם חמישה מבני משפחתה במהלך התנקשות בחיי דודה חאפז חמד. עוד על האירוע

   • חאפז מוחמד אחמד חמד

    בן 37, תושב בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרג ב-08.07.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי. נהרג בביתו יחד עם חמישה מבני משפחתו. עוד על האירוע

   • מהדי מוחמד אחמד חמד

    בן 40, תושב בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרג ב-08.07.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בביתו יחד עם חמישה מבני משפחתו במהלך התנקשות בחייו של אחיו חאפז חמד. עוד על האירוע

   • סוהא חמד אחמד חמד

    בת 31, תושבת בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-08.07.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה יחד עם חמישה מבני משפחתה במהלך התנקשות בחיי חאפז חמד. עוד על האירוע

   • רסמייה ח'ליל מחמוד חמד

    בת 67, תושבת בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרגה ב-08.07.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בביתה יחד עם חמישה מבני משפחתה במהלך התנקשות בחיי בנה חאפז חמד. עוד על האירוע

   • אמג'ד ג'ומעה סעיד שעבאן

    בן 30, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-08.07.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של חמאס כשנסעו במכונית.

   • מוחמד סעיד אחמד שעבאן

    בן 23, תושב מ.פ. ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-08.07.2014 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג יחד עם שני פעילים נוספים בזרוע הצבאית של חמאס כשנסעו במכונית.

  • יוני

   • אוסאמה חסן מוסא אל-חסומי

    בן 28, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-27.06.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכונית יחד עם חמוש נוסף שנהרג גם הוא.

   • מוחמד מוחמד רמדאן אל-פסיח

    בן 22, תושב עזה, נהרג ב-27.06.2014 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכונית יחד עם חמוש נוסף שנהרג גם הוא.

   • מוחמד אחמד עבד א-לטיף אל-עאוור

    בן 33, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-11.06.2014 בסמוך לבית לאהייא, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שרכב על אופנוע. אחיינו בן העשר, שהיה עימו, נפגע אף הוא ומת מפצעיו ב-14.6.14. כמו כן נפצעו נוסעי מכונית שחלפה במקום.

   • עלי עבד א-לטיף אחמד אל-עאוור

    בן 10, תושב בית לאהייא, מחוז צפון עזה, נפצע ב-11.06.2014 בסמוך לבית לאהייא, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות, ומת ב-14.06.2014. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נפצע בעת שרכב על אופנוע עם דודו, שנהרג במקום. מת מפצעיו ב-14.6.14. נוסעי מכונית שחלפה במקום נפצעו גם הם.

  • ינואר

   • אחמד מוחמד ג'ומעה ח'ליל א-זעאנין

    בן 21, תושב בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרג ב-22.01.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של החזית העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שישב מחוץ לביתו עם אדם נוסף שנהרג גם הוא.

   • מוחמד יוסף אחמד א-זעאנין

    בן 23, תושב בית חאנון, מחוז צפון עזה, נהרג ב-22.01.2014 בבית חאנון, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שישב מחוץ לביתו של אחמד א-זעאנין, שהיווה יעד להתנקשות ונהרג גם הוא.

 • 2013

  • אפריל

   • היית'ם זיאד איבראהים אל-מיסחאל

    בן 25, תושב מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרג ב-30.04.2013 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע על אופנוע במערב העיר עזה.

 • 2012

  • נובמבר

   • ראמז נג'יב מוסא חרב

    בן 36, תושב עזה, נהרג ב-19.11.2012 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג בעת שהיה במשרד התקשורת של הג'יהאד האיסלאמי בבניין א-שורוק במרכז העיר עזה.

   • מוחמד ריאד אסעד שמלח'

    בן 23, תושב עזה, נהרג ב-19.11.2012 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכונית שכורה בדרום העיר עזה.

   • אחמד עיסאם סאמי א-נחאל

    בן 26, תושב מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרג ב-18.11.2012 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מספינה , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שעמד בפתח ביתו. שני אזרחים נוספים נהרגו גם הם.

   • נאסר זידאן סאלם א-נחאל

    בן 48, תושב מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נפצע ב-18.11.2012 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מספינה במסגרת התנקשות, ומת ב-08.12.2012. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נפצע בהתנקשות באחמד א-נחאל, פעיל בזרוע הצבאית של חמאס ומת מפצעיו כשלושה שבועות לאחר מכן. אחמד א-נחאל ואזרחית נוספת נהרגו גם הם.

   • תסנים זוהיר מוחמד א-נחאל

    בת 9, תושבת מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרגה ב-18.11.2012 בא-שאטי מ.פ, מחוז עזה, מירי מספינה במסגרת התנקשות. לא השתתפה בלחימה פרטים נוספים: נהרגה בעת שהלכה ברחוב בזמן ההתנקשות באחמד א-נחאל, פעיל בזרוע הצבאית של חמאס, כשהיה בפתח ביתו. הוא ואזרח נוסף נהרגו גם כן.

   • אוסאמה יוסף מנסור אל-קאדי

    בן 26, תושב רפיח, נהרג ב-17.11.2012 ברפיח, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע על אופנוע בעיר רפיח ביחד עם חמוש נוסף.

   • ח'אלד ח'ליל עלי א-שאער

    בן 25, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נהרג ב-16.11.2012 בדיר אל-בלח, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע על אופנוע בסמוך לבית החולים בדיר אל-בלח, ביחד עם שני חמושים נוספים שנפצעו ומתו מפצעיהם מספר ימים מאוחר יותר.

   • אחמד מוחמד ג'דוע אבו ג'לאל

    בן 43, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נהרג ב-16.11.2012 באל-מר'אזי מ.פ, מחוז דיר אל-בלח, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: מפקד בזרוע הצבאית של חמאס, נהרג בעת ששהה באדמה חקלאית במחנה הפליטים אל-מר'אזי עם אחיו, פעיל בזרוע הצבאית של חמאס שנהרג גם הוא, ועם אנשים נוספים, ששניים מהם נהרגו גם כן.

   • אמג'ד מוחמד ג'דוע אבו ג'לאל

    בן 33, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נהרג ב-16.11.2012 באל-מר'אזי מ.פ, מחוז דיר אל-בלח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת ששהה בשטח חקלאי במחנה הפליטים אל-מר'אזי עם אחיו, מפקד בזרוע הצבאית של חמאס שנהרג גם הוא, ועם אנשים נוספים, ששניים מהם נהרגו גם כן.

   • זיאד פרחאן סולימאן אבו ג'לאל

    בן 23, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נהרג ב-16.11.2012 באל-מר'אזי מ.פ, מחוז דיר אל-בלח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת ששהה באדמה חקלאית במחנה הפליטים אל-מר'אזי עם אנשים נוספים. נהרגו איתו שני חמושים שהיו קרובי משפחתו, ואדם נוסף.

   • חסן סאלם סלים אל-המיילע

    בן 29, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נהרג ב-16.11.2012 באל-מר'אזי מ.פ, מחוז דיר אל-בלח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת ששהה באדמה חקלאית במחנה הפליטים אל-מר'אזי עם אנשים נוספים. נהרגו איתו שני חמושים ואדם נוסף.

   • רמדאן אחמד רמדאן מחמוד

    בן 21, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נפצע ב-16.11.2012 בדיר אל-בלח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות, ומת ב-19.11.2012. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נפצע כשנסע על אופנוע יחד עם ח'אלד א-שאער וחמוש נוסף בסמוך לבית החולים בדיר אל-בלח. מת מפצעיו שלושה ימים לאחר מכן.

   • אחמד איסמאעיל מוחמד מסאמח

    בן 29, תושב מ.פ. אל-מר'אזי, מחוז דיר אל-בלח, נפצע ב-16.11.2012 בדיר אל-בלח, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות, ומת ב-23.11.2012. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נפצע כשנסע על אופנוע יחד עם ח'אלד א-שאער וחמוש נוסף בסמוך לבית החולים בדיר אל-בלח. מת מפצעיו שבוע לאחר מכן.

   • הישאם מוחמד אחמד אל-ר'לבאן

    בן 25, תושב ח'אן-יונס, נהרג ב-15.11.2012 בח'אן-יונס, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שניסה לשגר רקטות ביחד עם שני חמושים נוספים שנהרגו גם הם.

   • ואאיל חיידר סעיד אל-ר'לבאן

    בן 26, תושב ח'אן-יונס, נהרג ב-15.11.2012 בח'אן-יונס, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שניסה לשגר רקטות ביחד עם שני חמושים נוספים שנהרגו גם הם.

   • חאבס חסן עווד מסמח

    בן 29, תושב ח'אן-יונס, נהרג ב-15.11.2012 בח'אן-יונס, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שניסה לשגר רקטות ביחד עם שני חמושים נוספים שנהרגו גם הם.

   • אחמד סעיד ח'ליל אל-ג'עברי

    בן 52, תושב עזה, נהרג ב-14.11.2012 בעזה, מירי מכלי טיס , היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: מפקד הזרוע הצבאית של חמאס ברצועת עזה. נהרג בעת שנסע במכונית ברחוב עומר אל-מוח'תאר בעיר עזה, ביחד עם מוחמד אל-המס שנהרג גם הוא.

   • מוחמד חאמד סובחי אל-המס

    בן 28, תושב רפיח, נהרג ב-14.11.2012 בעזה, מירי מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכונית ברחוב עומר אל-מוח'תאר בעיר עזה ביחד עם אחמד אל-ג'עברי, שנהרג גם הוא.

  • אוקטובר

   • הישאם עלי עבד אל-כרים א-סעידני

    בן 43, תושב מ.פ. אל-בוריג', מחוז דיר אל-בלח, נהרג ב-13.10.2012 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג בעת שנסע על אופנוע ביחד עם חמוש נוסף שנהרג גם הוא.

   • אשרף נימר חרב סבאח

    בן 36, תושב דיר אל-בלח, נהרג ב-13.10.2012 בג'באליא מ.פ, מחוז צפון עזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע על אופנוע ביחד עם חמוש נוסף שנהרג גם הוא.

   • עבדאללה חסן מוחמד מכאווי

    בן 24, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נפצע ב-07.10.2012 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות, ומת ב-08.10.2012. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נסע על אופנוע ביחד עם חמוש נוסף ונהרג.

  • ספטמבר

   • אניס מוחמד מחמוד אבו אל-ענין

    בן 36, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-19.09.2012 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג בעת שנסע במכונית ביחד עם חמוש נוסף ברפיח שנהרג גם הוא.

   • אשרף מחמוד מוחמד סאלח

    בן 33, תושב מ.פ. ברזיל א-סולטאן, תל, מחוז רפיח, נהרג ב-19.09.2012 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכונית עם אניס אבו אל-עינין, בכיר בארגון חומאת אל-אקצא.

  • אוגוסט

   • עיד עוכל מוחמד חג'אזי

    בן 22, תושב רפיח, נהרג ב-03.08.2012 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע על אופנוע ביחד עם חמוש נוסף.

  • יוני

   • ר'אלב עוואד עיאד ארמילאת

    בן 21, תושב רפיח, נהרג ב-20.06.2012 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע על אופנוע עם חמוש נוסף. על פי דובר צה"ל היה מעורב בפיגוע בגבול ישראל- מצרים ב-11.6.2012.

  • מארס

   • מהדי אחמד מחמוד אבו שאוויש

    בן 25, תושב רפיח, נהרג ב-10.03.2012 בגבול מצרים, מחוז רפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שעמד לנסוע באופנועו באזור המנהרות ברפיח.

   • זוהיר מוסא אחמד אל-קייסי

    בן 49, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-09.03.2012 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: מזכ"ל ועדת ההתנגדות העממית. נהרג בעת שנסע במכונית ביחד עם חמוש נוסף שנהרג גם הוא.

   • מחמוד אחמד חנני

    בן 44, תושב עזה, נהרג ב-09.03.2012 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע במכונית עם מזכ"ל ועדת ההתנגדות העממית שנהרג גם הוא.

 • 2011

  • דצמבר

   • סובחי עלאא סובחי אל-בטש

    בן 19, תושב עזה, נהרג ב-08.12.2011 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע עם דודו, בכיר בגדודי חללי אל-אקסא שנהרג גם הוא.

   • עיסאם סובחי איסמאעיל אל-בטש

    בן 43, תושב עזה, נהרג ב-08.12.2011 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג בעת שנסע ברכבו ביחד עם אחיינו הפעיל בזרוע הצבאית של החמאס שנהרג גם הוא.

  • אוקטובר

   • אחמד ח'ליל עבד א-לטיף א-שיח' ח'ליל

    בן 36, תושב מ.פ. יבנה, מחוז רפיח, נהרג ב-29.10.2011 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג ביחד עם ארבעה חמושים נוספים בעת ששהו במחנה אימונים ששייך לארגון.

   • באסם מוחמד סלמאן אבו אל-עטא

    בן 33, תושב עזה, נהרג ב-29.10.2011 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג ביחד עם ארבעה חמושים נוספים בעת ששהו במחנה אימונים ששייך לארגון הג'יהאד האיסלאמי.

   • חסן מוחמד חסן אל-ח'דרי

    בן 26, תושב עזה, נהרג ב-29.10.2011 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג ביחד עם ארבעה חמושים נוספים בעת ששהו במחנה אימונים ששייך לארגון הג'יהאד האיסלאמי.

   • מוחמד ח'מיס מרעי עאשור

    בן 23, תושב ח'אן-יונס, נהרג ב-29.10.2011 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג ביחד עם ארבעה חמושים נוספים בעת ששהו במחנה אימונים ששייך לארגון הג'יהאד האיסלאמי.

   • עבד אל-כרים מוסא עודה שתאת

    בן 24, תושב ח'אן-יונס, נהרג ב-29.10.2011 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג ביחד עם ארבעה חמושים נוספים בעת ששהו במחנה אימונים ששייך לארגון הג'יהאד האיסלאמי.

  • אוגוסט

   • איסמאעיל זוהדי איסמאעיל אל-אסמר

    בן 36, תושב מ.פ. ברזיל א-סולטאן, תל, מחוז רפיח, נהרג ב-24.08.2011 בתל א-סולטאן, ברזיל מ.פ, מחוז רפיח, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע ברכבו ברפיח.

   • איסלאם מועתז באסם קריקע

    בן שנה, תושב עזה, נהרג ב-19.08.2011 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שרכב על אופנוע יחד עם אביו ודודו. עוד על האירוע

   • מונזר באסם חמדאן קריקע

    בן 32, תושב עזה, נהרג ב-19.08.2011 בעזה, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג בעת שרכב על אופנוע יחד עם אחיו ובנו הפעוט של אחיו. עוד על האירוע

   • מועתז באסם חמדאן קריקע

    בן 28, תושב עזה, נהרג ב-19.08.2011 בעזה, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג בעת שרכב על אופנוע יחד עם אחיו ובנו הפעוט. עוד על האירוע

   • כמאל עווד מוחמד א-ניירב

    בן 43, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-18.08.2011 ברפיח, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג בעת שנפגש עם פעילים נוספים בארגון בביתו של אחד מהם.

   • ח'אלד איבראהים סלמאן אל-מסרי

    בן 26, תושב רפיח, נהרג ב-18.08.2011 ברפיח, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שנפגש עם פעילים נוספים בארגון בביתו של אחד מהם.

   • עימאד עבד אל-כרים עבד אל-ח'אלק חמאד

    בן 40, תושב מ.פ. א-שאבורה, מחוז רפיח, נהרג ב-18.08.2011 ברפיח, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: בכיר בארגון. נהרג בעת שנפגש עם פעילים נוספים בארגון בביתו של אחד מהם.

   • עימאד א-דין נעים סייד נסר

    בן 46, תושב מ.פ. ברזיל א-סולטאן, תל, מחוז רפיח, נהרג ב-18.08.2011 ברפיח, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שנפגש עם פעילים נוספים בארגון בביתו של אחד מהם.

   • ח'אלד חמד שעת' שעת'

    בן 32, תושב רפיח, נהרג ב-18.08.2011 ברפיח, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של ועדת ההתנגדות העממית . פרטים נוספים: נהרג בעת שנפגש עם פעילים נוספים בארגון בביתו. בנו התינוק נהרג גם הוא.

   • מאלכ ח'אלד חמד שעת'

    בן שנה, תושב רפיח, נהרג ב-18.08.2011 ברפיח, מירי טיל מכלי טיס במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: בנו של ח'אלד שעת', פעיל בועדות ההתנגדות העממית. נהרג בביתו בעת שאביו נפגש שם עם פעילים נוספים בארגון.

  • ינואר

   • מוחמד ג'מיל מוסא א-נג'אר

    בן 23, תושב ח'אן-יונס, נהרג ב-11.01.2011 בסמוך לח'אן-יונס, מירי טיל מכלי טיס, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג בעת שרכב על אופנוע בכביש המחבר את ח'אן-יונס ורפיח.

 • 2010

  • נובמבר

   • איסלאם סאלח עבד אל-חמיד יאסין

    בן 34, תושב ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-17.11.2010 בעזה, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: מבוקש, נהרג יחד עם אחיו מפגיעת טיל בעת שנסעו במכונית.

   • מוחמד סאלח עבד אל-חמיד יאסין

    בן 19, תושב ג'באליא, מחוז צפון עזה, נהרג ב-17.11.2010 בעזה, מירי טיל במסגרת התנקשות. לא השתתף בלחימה. פרטים נוספים: נהרג יחד עם אחיו מפגיעת טיל בעת שנסעו במכונית.

   • מוחמד ג'מאל פארס א-נמנם

    בן 25, תושב מ.פ. א-שאטי, מחוז עזה, נהרג ב-03.11.2010 בעזה, מירי טיל, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג מפגיעת טיל בעת שנהג במכוניתו בעיר עזה.

 • 2009

  • מארס

   • ח'אלד חרב ח'אלד שעלאן

    בן 23, תושב עזה, נהרג ב-04.03.2009 בעזה, מירי טיל ממסוק, היווה יעד להתנקשות. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי . פרטים נוספים: נהרג בעת שנסע ברכבו.

  • ינואר

   • חוסיין פאיז חוסיין שאמייה

    בן 25, תושב ח'אן-יונס, נפצע ב-27.01.2009 בח'אן-יונס, מירי , היווה יעד להתנקשות, ומת ב-08.02.2009. השתתף בלחימה. פעיל בזרוע הצבאית של חמאס. פרטים נוספים: נהרג בעת שרכב על קטנוע באזור אל-עקאד.

136 פלסטינים שנהרגו במסגרת התנקשות ברצועת עזה, לאחר מבצע "עופרת יצוקה"